mrym beat یکشنبه 18 اسفند 1398 05:58 ب.ظ نظرات ()

چگونه بلیط هواپیما برای سفارت رزرو کنیم

چگونه بلیط هواپیما برای سفارت رزرو کنیم

اگر قصد سفر خارجی داشته باشید حتما با سوال “چگونه بلیط هواپیما برای سفارت رزرو کنیم” روبرو می شویددر ادامه با کد ابزاز از بخش سفر همراه باشید.

چگونه بلیط هواپیما برای سفارت رزرو کنیم

همانطور که قبلا گفتیم افرادی که قصد سفر به یکی از کشورهای حوزه شینگن، آمریکا، کانادا و… را در سر دارند جهت دستیابی به مقصود خود باید در ابتدا ویزای شینگن یا ویزای هریک از این کشورها را اخذ نمایند. از همین رو فرد متقاضی به منظور اخذ ویزای مورد نیاز برای سفر به هر یک از این کشورها باید 

همچنین بخوانید: فیلبند

همچنین متقاضیان باید دقت داشته باشند که از ارائه هر گونه مدارک جعلی به سفارت جدا خودداری کنند زیرا سفارت مدارک ارائه شده را با دقت زیادی مورد بررسی قرار می دهد و چنانچه کوچکترین نقص و اشکالی در پرونده ای مشاهده شود آن را به سرعت رد می کند. این مساله نه تنها در رابطه با رزرو بلیط هواپیما برای سفارت باید مورد توجه قرار گیرد بلکه لازم است که در مورد تمامی مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت نیز لحاظ گردد.

همچنین بخوانید: بهترین زمان سفر به آنتالیا از لحاظ قیمت

اگر پیش از دریافت پاسخ ویزا رزرو شما کنسل شود باید چه‌کار کنید؟

این احتمال وجود دارد که پیش از دریافت یا عدم دریافت ویزا رزرو شما کنسل شود. زیرا رزرو تنها یک هفته اعتبار دارد درحالی‌که ویزا به یک پروسه ۱۰-۱۵ روزه نیاز دارد. به همین دلیل بهتر است با یک شرکت هواپیمایی صحبت کنید که اعتبار رزرو شما حداقل ۱۰-۱۵ روزه باشد.

همچنین بخوانید: بهترین شهر ایران برای مسافرت در پاییز

همچنین بخوانید: تور کیش ارزان دقیقه 90

چرا سفارت یا کنسولگری ها در مورد رزرو پرواز حساس هستند؟

چند دلیل برای این حساسیت وجود دارد :

  • برای جلوگیری از اقامت بیش از حد در منطقه شنگن یا کشورهای دیگری
  • برای تصمیم گیری در صدور ویزا و نوع آن
  • برای مطمئن شدن از اینکه حرف های شما با اسناد شما مطابق است یا خیر؟
  • و ….